KROZ IGLENE UŠI: Dinamo se provukao u balkanskom derbiju, Makedonac srušio zemljake (VIDEO)

26. 07. 2022. u 23:06

NAKON što su fudbaleri Škupija pre samo šest dana utišali Maksimir, još jednom su pružili jak otpor velikom favoritu iz Zagreba...

КРОЗ ИГЛЕНЕ УШИ: Динамо се провукао у балканском дербију, Македонац срушио земљаке (ВИДЕО)

Posle 90 minuta u kojima je makedonski predstavnik bio ravnopravan protivnik, konačan rezultat bio je 1:0 u korist Dinamo Zagreba.

Interesantno, jedini gol bio je delo Arijana Ademija, igrača koji nosi nacionalni dres Severne Makedonije.

Najiskusniji u redovima "modrih" odlično je primio loptu u 47. minutu na asistenciju Luke Menala i poslao je u levi ugao protivničkog golmana.

Bilo je to dovoljno za veliki trijumf šampiona Hrvatske, za koji su favorizovani momci iz prestonice Hrvatske, morali dobrano da zasuku rukave.