LIGA ŠAMPIONA NA VIDIKU: Totenhem slavi Kejna (VIDEO)

15. 05. 2022. u 16:07

TOTENHEM je ostvario važnu pobedu u pohodu na plasman u Ligu šampiona. "Pevci" su kao domaćini trijumfovali protiv Barnlija sa 1:0.

ЛИГА ШАМПИОНА НА ВИДИКУ: Тотенхем слави Кејна (ВИДЕО)

Odlučujući trenutak utakmice desio se u osmom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Hari Kejn pogodio sa bele tačke.

Zasluženo su izabranici Antonija Kontea pobedili, imali su još nekoliko izglednih prilika da ranije reše utakmicu i izbegnu strepnju da bi u finišu meča mogli da budu kažnjeni.

To se ipak nije dogodilo, pa je Totenhem upisao važna tri boda, ujedno i treći trijumf u poslednjih pet mečeva u Premijer ligi.

"Pevci" su sada četvrti na tabeli sa 68 bodova, dva više od Arsenala koji sutra gostuju Njukaslu. Ekipa Barnlija je prva iznad crte i ima 34 boda, isto koliko i osamnaestoplasirali Lids.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...