LESTER POKORIO AJNDHOVEN: "Lisicama" 11 minuta dovoljno za prolaz (VIDEO)

14. 04. 2022. u 21:56

FUDBALERI PSV Ajndhovena eliminisani su na domaćem terenu od Lestera u četvrtfinalu Lige konferencija. Premijerligaš je slavio 2:1, te nakon prvog meča na kome nije bilo golova obezbedio je i prolaz dalje.

ЛЕСТЕР ПОКОРИО АЈНДХОВЕН: Лисицама 11 минута довољно за пролаз (ВИДЕО)

Holanđani su imali prednost na poluvremenu. Pogodak je postigao Eran Zahavi u 27. minutu meča. Gece je oduzeo loptu na polovini Lestera, te odlično proigrao Izraelca za vođstvo.

Domaći su vodili sve do 77. minuta, ali je onda u 11 minuta propalo sve što su do tada izgradili.

Lisice su prvo izjednačile golom Džejmsa Medisona u 77. minutu, a Rikardo Pereira se u 88. minutu našao na pravom mestu u pravo vreme i loptu smestio u gol, nakon što je golman holandskog tima Mvogo spasao gol od lepe akcije engleskog kluba.

BONUS VIDEO: DEVOJČICE ŽELE DA IGRAJU FUDBAL: Tim menadžerka ženske fudbalske selekcije Bojana Veselinović