ŠTA RADIŠ TO, MITRE?! Engleska gleda i ne veruje šta je uradio Aleksandar Mitrović (VIDEO)

D. N.

02. 04. 2022. u 16:46 >> 17:55

ALEKSANDAR Mitrović je još jednom zaprepastio Englesku.

ШТА РАДИШ ТО, МИТРЕ?! Енглеска гледа и не верује шта је урадио Александар Митровић (ВИДЕО)

Na gostovanju Kvins Park Rendžersu, ove subote doneo je vođstvo Fulamu golom u 14. minutu, ali se na tome nije zaustavio.

U tom, 14. minutu, utrčao u pravom trenutku u peterac domaćih i centaršut Karvalja s desne strane "pretvorio" u pogodak:

Kako je "dugo" u Čempionšipu bio bez pogodaka, engleski ljubitelji fudbala su jedva dočekali nastavak njegovog neverovatnog golgeterskog niza.

- Završen je najduži crni niz Mitrovića. Čak dva meča nije dao gol..., poručio je jedan Englez na Tviteru.

Drugi ljubitelj "najvažnije sporedne stvari na svetu" je konstatovao nešto još neverovatnije:

- Dao je 36 golova na 36 mečeva. Mitrović je neverovatan! A ima i sedam asistencija...

Ali, srpski as je dao potom još jedan gol.

Naime, u 78. minutu zatresao je mrežu domaćih precizno izvevši jedanaesterac, za 0:2 na semaforu i neverovatan podatak od 37 golova u Čempionšipu, na 36 takmičarskih nastupa, koliko je Aleksandar Mitrović do sada imao.

Podsetimo, u drugom po snazi fudbalskom takmičenju u Engleskoj, Fulam je na čelnoj poziciji. Pobedom u ovom meču 40. kola došao je 80 bodova, dok je njegov prvi njegov pratilac, Bornmut, uz meč manje stigao do 72, jer je savladao Bristol siti sa 3:2.

Prva dva tima na kraju sezone (kada se odigra 46 kola) direktno prelaze u Premijer ligu, a ekipe od 3. do 6. mesta idu u baraž.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama