"ZVEZDA NIJE ZASLUŽILA DA ISPADNE" Selektor "orlova" Piksi Stojković smatra da je u četvrtfinale LE prošao srećniji tim
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je danas spisak za prijateljske mečeve "orlova" protiv Danske i Mađarske, ali se na kraju konferencije za medije osvrnuo i na nastup Crvene zvezde u Ligi Evrope.
Foto: Tanjug
On je kazao da je crveno-belima falilo sreće i da je poraz u Glazgovu od 3:0 bio nezasluženo visok.
- Velika šteta. Prošao je srećniji tim. Dekiju i igračima Zvezde čestitam na hrabroj igri. Nisu zaslužili da ispadnu. Ali to je fudbal. Po meni, ta prva utakmica koja je bila onako nezasluženo visok poraz… Kad čovek koji nije gledao i vidi 3:0, deluje da su ih razbili. Ali nije tako. Sinoćna utakmica je bila prava, ide nam fudbal u dobrom pravcu - rekao je Stojković i dodao:
- Promašen penal, promašene šanse sinoć te koštaju. Bilo je jako blizu da bude 2:0 poluvreme i bude otvoreno do kraja. Ono što sam video, ja sam bio prezadovoljan. Pirova pobeda je došla na kraju, ali kakva god da je, to je pobeda - zaključila je peta Zvezdina zvezda.
Srbija će sa proverenim snagama gostovati Mađarskoj 24. marta u Budimpešti, a pet dana kasnije Danska će ugostiti našu selekciju u Kopenhagenu.
Preporučujemo
PISTONSIMA PRIJA FLORIDA: Detroit slavio u Orlandu, rekord karijere Sadika Beja
18. 03. 2022. u 08:49
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (1)