POVRATAK "ZLATNOG ORLIĆA": U Srbiju se vraća strelac gola u finalu Svetskog prvenstva
METALAC se grčevito bori za opstanak u Superligi i zimsku pauzu koristi da u Gornji Milanovac dovede pojačanja.
FOTO: Depositphotos
U ponedeljak će ugovor sa Milanovčanima potpisati 26-godišnji napadač Staniša Mandić, mnogo poznatiji po tome što je 2015. godine postao prvak sveta sa omladinskom reprezentacijom Srbije na Novom Zelandu.
Mandić je do sada u karijeri nastupao za Čukarički, norveški Sogndal, hrvatski Zriljski i slovenačku Muru, a u Metalac stiže kao slobodan igrač pošto mu je 31. decembra istekao ugovor sa slovenačkim klubom. Mandić je u dresu Mure odigrao 36 utakmica i postigao samo dva gola, pa se očekuje da će svoju karijeru da potpuno osveži u timu iz Gornjeg Milanovca koji trenira Milija Žižić.
BONUS VIDEO: Ovi asovi postaju slobodni, fudbal više neće biti isti
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ U ČUDU: Denver prelomio, dovodi najluđeg centra NBA lige (VIDEO)
09. 01. 2022. u 17:00 >> 10:20
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)