SRBI HARAJU FUDBALOM! Filip Kostić u 95. minutu izveo bravuru za "presudu" još jednom favoritu (VIDEO)

28. 11. 2021. u 18:42

SRPSKI fudbaleri ovih dana briljiraju.

СРБИ ХАРАЈУ ФУДБАЛОМ! Филип Костић у 95. минуту извео бравуру за пресуду још једном фавориту (ВИДЕО)

Filip Kostić, posebno.

Minulog vikenda on je, nastupajući za Ajntraht na gostovanju trećeplasiranom timu Bundeslige, Frajburgu, sjajno izveo slobodan udarac u 43. minutu i zatresao mrežu domaćina sa više od 30 metara, a danas je "kumovao" novom trijumfu, asistencijom u 95. minutu.

Ajntraht je, naime, ugostio Union iz Berlina, koji je najpre gubio od 22. minuta zbog pogotka Soua (u akciji je učestvovao i Kostić), a od 62. bilo je 1:1 usled penala koji je Kruze izveo za gostujući tim.

Međutim, u petom minutu sudijske nadoknade vremena, Kostić je stupio na scenu u velikom stilu:

Fantastično je centirao s levog krila, a to dodavanje N'Dika iskoristio da zatrese mrežu Berlinaca, za konačnih 2:1 u korist ekipe iz Frankfurta.

Posle ovog meča, Union je ostao šesti, sa 20 bodova iz 13 nastupa, a Ajntraht je 12. sa 18, koliko koliko su skupila još četiri tima, uključujući osmoplasirani Frajburg.