KANGA SE SLOMIO U LUČANIMA: Emotivni Gabonac posvetio gol preminulom ocu (VIDEO)

21. 11. 2021. u 16:31

CRVENA zvezda je protutnjala Lučanima. Iako su rano primili gol, na poluvreme otišli sa nerešenim rezultatom u nastavku su crveno-beli demolirali Mladost 5:1.

КАНГА СЕ СЛОМИО У ЛУЧАНИМА: Емотивни Габонац посветио гол преминулом оцу (ВИДЕО)

Jedan od golova i to najlepši za šampiona Srbije je delo Gelora Kange.

Gabonac je poslao bombu sa ivice šesnaesterca u mrežu Mladosti, a onda je emotivno proslavio pogodak.

Naime, Vilijam Kanga Masumune, otac fudbalera Crvene zvezde Gelora, nedavno je preminuo, a vezista crveno-belih se oprostio od njega i ovim golom. Silno je želeo taj pogodak, spremio je i majicu za oproštaj.

„Zbogom tata. Vilijam Kanga Masumune“, napisao je Kanga na majici, a onda krenuo da briše suze sa lica.

Afrički mediji su preneli da je Vilijam preminuo u Beogradu, u koji je došao zbog sukoba između Gabona i Konga maja ove godine. Gelor se odužio tati na najlepši mogući način.