NAPOLI SE NE ŠALI: Nova pobeda lidera Serije A, Osimen nastavio da rešeta protivničke mreže

26. 09. 2021. u 22:54

AKO se po jutru dan poznaje biće ovo odlična sezona za Napoli. Tim Lučana Spaletija nastavio je da ređa pobede, ovoga puta savladan je Kaljari sa 2:0 na stadionu "Dijego Armando Maradona" u šestom kolu Serije A.

НАПОЛИ СЕ НЕ ШАЛИ: Нова победа лидера Серије А, Осимен наставио да решета противничке мреже

Napolitanci su ostali na maksimalnom učinku, uz to imaju sjajnu gol razliku 16:2 i najbolja su odbrana lige.

Dobru golgetersku seriju nastavio je Viktor Osimen. Napadač iz Nigerije je na ovoj utakmici postigao pogodak u 11. minutu i to mu je bio peti u poslednja tri meča, a četvrti u prvenstvu.

Trijumf Napolija potvrdio je Lorenco Insinje pogotkom sa bele tačke u 57. minutu. Trebalo bi još pomenuti i pokušaj Andrea Zamba Angise, a lopta je posle njegovog udarca završila pored desne stative.

Navijači kluba iz Napulja sigurno uživaju iz vikenda u vikend, jer ih njihovi ljubimci stalno obraduju pobedama.

Serija trijumfa može da se nastavio naredne nedelje kada tim Lučana Spaletija gostuje Fiorentini na "Aretio Frankiju".

Napoli je lider Serije A sa 18 bodova, dok je Kaljari na pretposlednjem 19. mestu sa svega dva boda.