BARSELONA JE U KRIZI: Katalonci u finišu utakmice došli do boda protiv Granade

20. 09. 2021. u 23:00

FUDBALERI Barselone nisu uspeli da pobede Garanadu na svom terenu u petom kolu Serije A, pošto su remiziriali sa Granadom (1:1).

БАРСЕЛОНА ЈЕ У КРИЗИ: Каталонци у финишу утакмице дошли до бода против Гранаде

U velikoj krizi nalaze se Katalonci. Nakon poraza od Bajerna u Ligi šampiona (3:0) nisu uspeli da savladaju Granadu i to na "Kamp Nou".

Nije više ovo ona Barselona od koje se boje rivali u Španiji. Sa takvim stavom su gosti odigrali ovaj meč i došli do velikog boda.

Već u drugom minutu Granada je povela preko Duaerta koji je neometan na drugoj stativi glavom savladao Ter Štegena.

Pokušavao je domaćin da poravna do odlaska na odmor. Najbolju priliku propustio je Arauho čiji udarac glavom je fantastično zaustavio Maksimiano.

U drugom delu meča igralo se isključivo pred golom izabranika Roberta Morena i gosti su poklekli u finišu utakmice.

Nije uspeo u prvom poluvremenu, ali jeste u 90. minutu urugvajski defanzivac da donese Barseloni bod. Ostao je sam na pet metera i glavom zakucao loptu u mrežu posle centaršuta rezerviste Gavija.

Ostaje da se vidi šta će biti sa Ronaldom Kumanom o čijoj smeni se govori u poslednje vreme, a ovaj remi protiv Granade može da samo čelnike "Blaugrane" da navede da donesu takvu odluku.

Barselona se posle ovog kola nalazi na sedmom mestu na tabeli sa osam bodova, imaju pet manje od vodećeg Reala, ali i meč manje, Granada je na 17. poziciji i ima tri boda.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda