FRANCUZI NE PRAŠTAJU! Oštre kazne za Lens i Lil zbog izgreda navijača!
FUDBALERI francuskog Lensa igraće dve utakmice na svom terenu pred praznim tribinama, nakon navijačkih nereda na prvenstvenoj utakmici protiv Lila, saopštila je danas tamošnja disciplinska komisija.
FOTO: Printskrin/Tviter/ArthurPineau
Lil je zbog incidenata na subotnjoj utakmici kažnjen zabranom vođenja navijača na jedan gostujući meč.
Odluke komisije su preliminarne, i nakon novih izveštaja konačne će biti donete 6. oktobra.
Do incidenata je došlo na pauzi između prvog i drugog dela igre, kada su domaći navijači upali na teren, da bi zatim to učinili i navijači Lila.
Meč je nastavljen nakon intervencije policije, drugo poluvreme je kasnilo pola sata, a pobedu je upisala domaća ekipa (1:0).
BONUS VIDEO
Preporučujemo
NAVIJAČI OPET PRAVE HAOS U FRANCUSKOJ: Pristalice Lila ponovo u centru pažnje (VIDEO)
18. 09. 2021. u 19:05
MARIN GOVORIO O ZVEZDI: To je bio vrhunac, to je moj klub od malih nogu
20. 09. 2021. u 19:08
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 17:18
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)