ZLATAN IBRAHIMOVIĆ: Svaka čast Mesiju i Ronaldu, ali ja sam najbolji
ZLATAN Ibrahimović se vraća, predvodiće napad Milana protiv Lacija, a u međuvremenu je u "Frans Futbalu" objasnio kako stoje stvari kada je u pitanju poredak najboljih igrača na svetu.
EPA/EFE
- Nemam što se igre tiče na čemu da zavisim Mesiju i Ronaldu, mislim da sam najbolji. Ako govorimo o kvalitetu, nemam dilemu, druga su priča trofeji, nedostaje mi Liga šampiona, oni su je osvojili, kaže Šveđanin.
- Zlatna lopta nije moja opsesija, ne nedostaje mi, pre bi se reklo da ja nedostajem njoj. Ne shvatam na osnovu kog kriterijuma se dodeljuje. Ako ekipa funkcioniše jasno da će i pojedinac imati koristi, ali ako najbolji nije dobar, nije ni ekipa. A ja mislim da sam najbolji na svetu, ponavlja Šveđanin.
- Ne verujem u poređenja igrača iz različitih vremena, svako je igrao u svoje vreme i teško je to porediti, jer je svako imao i različite saigrače. Svaki fudbaler je priča za sebe, zaključio je "skromni" Zlatan.
BONUS VIDEO
(Sportske.net)
JURIMO TREĆI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
10. 02. 2026. u 06:45
LEKARI PREDLOŽILI MAJCI DA UBIJE BEBU: Ono što se potom desilo, raspametilo je svet
Čuda su moguća. Ako vam neko drugačije kaže, pokažite mu ovu priču.
10. 02. 2026. u 13:15
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (2)