MIHA ISPAO U KUPU OD DRUGOLIGAŠA: Goleada na Del Ari, Bolonja gubila 1:5 pa se prekasno probudila

16. 08. 2021. u 21:44

FUDBALERI Bolonje eliminisani su u Kupu Italije od drugoligaša Ternane pošto su na svom trenu izgubili sa 5:4.

МИХА ИСПАО У КУПУ ОД ДРУГОЛИГАША: Голеада на Дел Ари, Болоња губила 1:5 па се прекасно пробудила

Gosti su imali četiri gola prednosti od 54. minuta, ali su poslednjih 15 minuta grčevito branili gol viška pošto su izabranici Siniše Mihajlovića stigli na domak preokreta.

Golovima Agacija u 6, Donarume u 21. i Peralte u 40. minutu, Ternana je stigla do 3:1 i to uz promašen penal. Vreć na startu drugog dela igre Ferati i Peralta, doneli su ispostaviće se na kraju, ipak nedostižnu prednost od 5:1.

Nadu domaćima doneli su Arnautović i Sorijano u samo dva minuta (56. i 58.) a u 76. Orsolini sa bele tačke je baš zakuvao situaciju.

Mihini puleni ipak nisu imali snage da u završnisi meča izjednače pa će tako gosti u narednu fazu Kupa Italije.