TIJANA I MILENA KOLO VODE: Odbojkašice sjajne i na individualnim listama

ODBOJKAŠICE, koje sutra u trećem kolu grupe A igraju sa nejakom Kenijom,sjajne su i na individualnim listama. Korektorka Tijana Bošković je prvi poenter (62), najbolji napadač, 10. server i 12. bloker.

ТИЈАНА И МИЛЕНА КОЛО ВОДЕ: Одбојкашице сјајне и на индивидуалним листама

Foto: AP

Da su izabranice Zorana Terzića dominatne na mrežu, govori i podatak je da Milena Rašić prvi bloker, a Mina Popović četvrti. Bojana Milenković je drugi primač, libero Silvija Popović treća igračica u polju, dok je kapitenka Maja Ognjenović četvrti tehničar.

Inače, posle duela sa Kenijom, Srpkinje se u grupi još sastaju sa Brazilom (31. jul, 9.25) i Južnom Korejom (2. avgust, 2.00 po našem vremenu).

Ipak, najvažnije je da pravu formu dostignu u nokaut fazi, naročito u četvrfinalu, gde neće, bez obzira na plasman u grupi, imati lakog protivnika.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara