''PROKLETSTVO'' ROMELUA LUKAKUA: Belgijski napadač je najveći maler na EURO 2024

Filip Milošević

23. 06. 2024. u 08:49

Fudbaleri Belgije pobedili su Rumuniju u okviru drugog kola grupe E sa 2:0 i tako su se na pravi način podigli nakon šokantnog poraza u prvom kolu od Slovačke.

ПРОКЛЕТСТВО РОМЕЛУА ЛУКАКУА: Белгијски нападач је највећи малер на ЕУРО 2024

Golove za zasluženu pobedu Belgije postigli su Juri Tilemans u drugom minutu meča i Kevin De Brujne u 80. minutu.

Mogla je Belgija i koji gol više da postigne, ali je Lukaku bio zaslužan da do takvog scenarije ne dođe.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Naime, njemu je poništen gol u 64. minutu, dok mu je kolo ranije protiv Slovačke poništeno čak dva nakon VAR intervencija.

Lukaku je na ovom EURO postigao više neregularnih golova nego bilo koji igrač regularnim na dosadašnjem EP.

Igraju Belgijanci u sredu za prolaz dalje utakmicu protiv Ukrajine, te ćemo videti da li Lukaku može da ''skine sa sebe prokletstvo'' i napokon se upiše u listu strelaca.