GRMI MINHEN: Na desetine hiljada navijača zapevalo "Bože pravde"
REPREZENTACIJA Srbije sastala se sa Slovenijom u važnom duelu na Euro 2024. Tradicionalno se pred sam početak meča intonirala himna, a tokom Bože pravde zagrmela je cela Minhenska arena.
FOTO: Printskrin/RTS
Na desetine hiljada navijača našeg tima horski je otpevalo himnu "Bože pravde".
Glasnije nego u Beogradu ili bilo gde u Srbiji odjekivala je iz svakog ćoška stadiona Bajern Minhena!
BONUS VIDEO: NASTAVLjA SE MISIJA EURO 2024: Orlovi u dobrom raspoloženju na drugom treningu u Auzburgu
Preporučujemo
NEVIĐENA DRAMA: Srbija u 95. minutu izvukla bod protiv Slovenije, nada i dalje živi!
20. 06. 2024. u 16:55 >> 16:56
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)