OVO SE ČEKALO: Evo ko sudi na otvaranju Evropskog prvenstva
Francuski fudbalski arbitar Kleman Tirpen biće glavni sudija na otvaranju Evropskog prvenstva, na utakmici između Nemačke i Škotske, saopštila je danas Evropska fudbalska federacija (UEFA).
Foto: Profimedia
Tirpenovi pomoćnici biće Nikols Dano i Benžamen Paž, dok je za četvrtog sudiju određen Fransoa Leteksije.
U VAR sobi sedeće Žerom Brizar, Vili Delažo i Masimiliano Irati. Utakmica između Nemačke, domaćina prvenstva, i Škotske odigraće se u petak, od 21.00, u Minhenu.
Evropsko prvenstvo je na programu od 14. juna do 14. jula.
BONUS VIDEO "ISTINA JE..." Reakcija Vladana Milojevića nakon remija na meču Vojvodina - Zvezda
Preporučujemo
JOŠ JEDNO ČUDO IZ SRBIJE! Adriana Vilagoš vicešampionka Evrope u bacanju koplja!
11. 06. 2024. u 22:46
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)