NASMEJANA I ZADOVOLJNA: Oglasila se Anđelka Prpić posle vesti da se razvodi (FOTO)

20. 07. 2020. u 14:21

NAKON vesti da se glumica Anđelka Prpić posle devet godina braka razvodi od supruga Darija Prpića kao i to da je prešla da živi u novi stan, glumica je rešila da sebi da oduška, te je otišla na odmor, na planinu.

НАСМЕЈАНА И ЗАДОВОЉНА: Огласила се Анђелка Прпић после вести да се разводи (ФОТО)

Foto: Instagram

Anđelka se oglasila na Instagramu. Objavila je sliku iz prirode, u opuštenom izdanju, bez šminke. Uživala je sama na suncu i napisala:

- Vitamin D - napisala je lepa glumica, vidno nasmejana i zadovoljna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vitamin D

A post shared by Andjelka Prpic (@andjelkap) on Jul 19, 2020 at 8:12am PDT

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (2)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena