"DVESTADVOJKA" PROSLAVILA 51. ROĐENDAN: Svirali Cukić, Čutura...
RADIO Beograd 202 proslavio je u subotu 51. rođendan. Prethodni, jubilarni, obeležen je velikim koncertom u "Štark areni", uz učešće brojnih domaćih i regionalnih izvođača, a svirka ni sada nije izostala, ali na drugi način.
Foto: "Beograd 202"
"Dvestadvojka" je u studio dovela nekoliko muzičara koji su, uz akustične gitare, pevali svoje numere ili obrade pesama koje vole. Svoj sat su imali Nikola Čuturilo Čutura, Dejan Cukić (na slici sa ekipom radija), Nenad Zlatanović ("Teksas flad"), Damjan Dašić i Marko Ćalić ("Medžik buš"), Kralj Čačka, kao i najmlađi gost Stefan Aćimović ("Dram"), koji je otpevao rođendansku pesmu "Danas nam je divan dan...".
Osim što su slušaoci bili u prilici da prate šestočasovni rođendanski program, na "Instagramu" i "Fejsbuku" su mogli i da gledaju video-strim ovih nastupa uživo, ćaskanja, kao i gašenje rođendanskih svećica. Zbog pandemije virusa korona, umesto duvanjem u plamen, za to su poslužile lepeze i neki drugi predmeti.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)