BAJA MALI KNINDŽA OTKRIO HIT ANEGDOTU: Muž hteo da mu peva Vera Matović, a žena Francuskinja...
PEVAČ Baja Mali Knindža otkrio je da je u Novoj Varoši dobio dukat na jednoj svadbi.
Foto: Instagram
- Žena koja se udavala je bila Francuskinja Edit, a muž je bio naš čovek. On je želeo da mu peva Vera Matović, a Edit je htela da joj peva Baja Mali Knindža - rekao je Baja Mali Knindža za TV Pink.
Kaže da mu je Edit dala zlatnik.
- Malo ko zna da sam ja pevač koji je popunio najviše ukrštenica, a nikada mene nije bilo u ukrštenicama. Mene niko ne pušta na radiju, a svi pevaju moje pesme - kazao je Knindža.
Preporučujemo
DA SE ZNA - TRI PRSTA: Baja Mali Knindža se oglasio na Vaskrs (FOTO)
20. 04. 2025. u 20:46
"ĆUTI, UJKO" Hrvat iz Bajinog hita stvarno je postojao - bili su prijatelji
12. 04. 2025. u 20:08 >> 20:08
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)