TAMARA KALINIĆ U VENČANICI: Influenserka se sprema da izgovori sudbonosno da (FOTO)
INFLUENSERKA Tamara Kalinić otkrila je da je prvi put probala haljinu za venčanje.
Foto: Printskrin Instagram/tamara
Tamara Kalinić još uvek neće da otkrije datum svog venčanja, ali kako se čini, ono je sve bliže.
Influenserka je na svom Tik-tok nalogu objavila snimak na kom je isprobavala venčanice, od kojih se ne zna koja je lepša.
- Isprobavam venčanice prvi put. Spremite se za mnogo objava povodom venčanja, sada kada imamo mnogo posla da uradimo - poručila je Tamara svojim pratiocima.
Podsećamo, paparaco Novosti pre nekoliko dana uhvatio je influenserku u jednom prestoničkom restoranu. Tako da nema sumnje da će Tamara gala slavlje napraviti baš u Beogradu!
Paparaco fotke pogledajte u galeriji ispod:
Bonus video:
SVE JE CAKUM-PAKUM, KAKO SAM I ŽELELA: Tamara Milutinović o poslovnom i porodičnom životu
Preporučujemo
GLUMAC NA NEVEROVATAN NAČIN SAZNAO DA JE BOLESTAN: "Sanjao sam da imam tumor na mozgu"
07. 07. 2026. u 12:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)