ZVEZDA JUTJUBA (28) BRUTALNO UBIJENA: Molio za pomoć i plakao, rulja ga tukla do smrti
ZVEZDA Jutjuba Dipak Nagar (28) hladnokrvno je ubijen nakon što je pretučen nasmrt u napadu pomahnitale rulje na jednoj zabavi.
Foto: Printskrin
Dipak (28) je molio za milost dok su ga udarali štapovima u ranim jutarnjim satima u ponedeljak ujutru u iznajmljenoj kući za odmor u Velikoj Noidi u Indiji.
Poznat po svojim komičnim skečevima i parodijama, ovaj šaljivdžija je imao više od 500.000 pretplatnika na svom Jutjub kanalu.
Dipak je podlegao smrtonosnim povredama ubrzo nakon što je stigao u bolnicu u okrugu Gautam Buda Nagar u Utar Pradešu. Lekari su izjavili da je zadobio više preloma, krvarenja i teške povrede glave koje mu je smrtonosnim napadom nanela rulja na zabavi.
Prema izjavama očevidaca, žestoka svađa između prijatelja izbila je oko 3 sata ujutru nakon komentara o starim sporovima, prenosi Tajmli mint njuz.
Ankit Šarma, učesnik zabave koji je prisustvovao napadu, rekao je da je situacija brzo eskalirala nakon prvih prozivanja i manjih prepucavanja. „Jedan od njih je zadao snažan udarac pravo u Dipakovu glavu i oborio ga na zemlju“, rekao je on.
Dipaka je potom napalo sedmoro ljudi sa zabave, prema izveštaju, udarajući ga nogama po njegovom telu. Rulja je zatim zgrabila drvene štapove koji se koriste kao dekor u kući za odmor i tukla ga više puta sve dok nije preminuo.
- Bio je to sumanuti napad. Vrištao je i plakao, ali oni nisu pokazivali znake da će prestati sa brutalnim premlaćivanjem - dodao je Ankit.
U lokalnoj policijskoj stanici Dankaur podnet je tiv. FUR izveštaj protiv sedmorice učesnika koji su navodno učestvovali u fatalnom napadu.
Prema više izveštaja, oni su identifikovani kao Maniš, Prins, Viki, Jogendra, Vijai, Kapil i Minku. Takođe se tvrdi da je Maniš organizovao zabavu u nedelju u selu Mohamadpur Gurjar nakon što je prodao svoj biznis za 60.000 rupija (571 funtu).
Kako se navodi, optuženi se kriju jer je pokrenuta masovna potraga za njima zbog hapšenja. Obožavaoci veoma voljenog Jutjubera mu odaju počast nakon šoka zbog njegove prerane smrti. Jutjub zajednica se takođe udružila i zahteva pravdu za Dipaka i strogu kaznu za one koji su odgovorni za njegovo brutalno ubistvo.
(San)
Preporučujemo
ŠIROKE FARMERKE SU OSVOJILE ŽENE ŠIROM SVETA: Ovako ih nosi Ana Ivanović (FOTO)
23. 03. 2026. u 14:39
OGLASILA SE KSENIJA KNEŽEVIĆ NAKON VESTI DA JE TRUDNA: "Peti sam mesec"
23. 03. 2026. u 13:46
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)