HVALA ŠEFICE: Anastasija Ražnatović iznenadila Nemanjinog vozača gestom za pamćenje, a on oduševljeno objavio sve
ANASTASIJA Ražnatović već neko vreme uživa u zajedničkom životu sa Nemanjom Gudeljom usled čega se zbližila sa ljudima iz njegove okoline među kojima je i Nemanjin vozač koji je pevačici posebno drag.
Foto: Printskrin Instagram/raznatovicanastasija
Pevačica je sada rešila da ga iznenadi, pa mu je kupila patike, a on se odmah oglasio i javno joj se zahvalio.
Foto: Printskrin Instagram/raznatovicanastasija
– Hvala ti mnogo moja šefice – napisao je on, a Ražnatovićeva je podelila njegovu objavu.
BONUS VIDEO:
NAJVEĆA POBEDA JE BITI SVOJ | Sa zvezdama na ti | Br. 17 | Joca Stefanović
Preporučujemo
SNOVI MI SE OSTVARUJU: Aleksandra Prijović u suzama saopštila radosnu vest (FOTO/VIDEO)
03. 07. 2023. u 17:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)