PARIS HILTON POSTALA MAJKA: Starleta dobila dete putem surogat-majke, prinovom se pohvalila na Instagramu (FOTO)
STARLETA Paris Hilton je danas iznenadila svoje pratioce objavom na Instagramu u kojoj je saopštila da je postala mama.
Foto: Profimedia
- Već si toliko voljen da je to nemoguće opisati - napisala je u opisu fotografije na kojoj drži ruku bebe.
Vest o prinovi Hiltonova je potvrdila i za magazin "Pipl" i otkrila pol bebe. Naglasila je da je oduvek želela da postane majka.
- Oduvek je bio moj san da postanem majka. Srećna sam što smo Karter i ja pronašli jedno drugo. Uzbuđeni smo što ćemo zajedno graditi porodicu. Srca će nam pući od ljubavi prema našem malom dečaku - rekla je ona.
Inače, supružnici su dete dobili putem surogat-majke.
Hiltonovoj je ovo prvo dete, dok njen suprug Karter Reum ima kćer (10) s rijaliti zvezdom Lorom Belizi.
BONUS VIDEO: TOP 10 INSTAGRAM PROFILA - Ovo su najpraćeniji nalozi na svetu
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)