SUPRUGA VILA SMITA PREKINULA TIŠINU: Oglasila se DŽejda Smit nakon skandala na dodeli Oskara (FOTO)
DžEJDA Smit (50) prekinula je tišinu nakon incidenta na ovogodišnjoj dodeli Oskara, kada je njen suprug Vil Smit (53) ošamario komičara Krisa Roka (57).
Foto: Tanjug
Na svom Instagram profilu Džejda je objavila kratku poruku.
- Ovo je vreme za isceljenje i ja sam tu za to - glasila je poruka na fotografiji.
Iako u najavi nije pomenula ni nagradu ni komičara Krisa Roka (57), nagovestila je da će se posvetiti sebi i svom zdravlju.
I njen suprug Vil je u objavi na Instagramu rekao da je njegovo ponašanje na dodeli nagrada "neprihvatljivo i neoprostivo" i tako se izvinio komičaru kojeg je udario.
- Želeo bih da se javno izvinim, Kris. Pogrešio sam. - napisao je glumac.
Preporučujemo
OGLASILA SE AKADEMIJA: Da li bi Vil Smit mogao da izgubi Oskara zbog šamara
28. 03. 2022. u 13:42
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Novi silovit udar Irana; Tramp objavio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
PROJEKTILI PADAJU NA DUBAI: Pogledajte neverovatan snimak, snažna eksplozija (VIDEO)
Dopisnici agencije AFP čuli su snažnu eksploziju u Dubaiju u subotu, a jedan od njih video je oblak dima kako se uzdiže iznad grada.
28. 02. 2026. u 16:42
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)