NADA OBRIĆ U SUZAMA: Marinko Rokvić je otišao kod anđela, očekivala sam da on će on meni doći na sahranu
PEVAČICA Nada Obrić u suzama je za TV Hepi govorila o kolegi Marinku Rokviću koji je juče preminuo.
Foto: Printskrin TV Hepi
Nada Obrić je rekla da je skamenjeno, uplašeno i ljuto primila vest o smrti Marinka Rokvića.
- To je kolega sa kojim sam mnogo radila i koga sam baš mnogo volela i poštovala. To je jedan, pre svega dobar čovek, veliki gospodin... Kad god sam čula da treba da radim sa njim, beskrajno bih se obradovala. Nažalost i sama sam u nekoj situaciji i očekivala sam da će on meni doći na sahranu. Ovo je strašno. Tako je bio divan čovek. Ja znam gde će on da ode. Ja sam već bila tamo i tamo će mu biti lepo - rekla je Nada i izjavila najdublje saučešće njegovoj porodici.
Ona je tužna zbog toga što je izgubila mnogo prijatelja.
- Šta se dešava? Hoće li da prestane ova crna godina? Ne uključujem telefon do šest sati da ne bih čula nešto ovako. Daće Bog da se prekine ovo crnilo oko nas - rekla je Nada Obrić.
Ona je objasnila da je Marinko Rokvić bio i sjajan roditelj.
- Uopšte neću da prihvatim ovo. Neću. Ne mogu. On je otišao kod anđela, a nama ostavio njegovu muziku - rekla je Nada Obrić.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)