SUPROTSTAVILA POLOVE U MRAKU: Novi spot Kristine Kike Jovanović
PEVAČICA i glumica Kristina Kika Jovanović svoj predstojeći album "Na ivici mogućnosti", koji će objaviti promoterska kuća "Long plej", najavila je još jednim singlom i spotom, "U mraku".
Foto Marina Pešić
Spot, koji prati emociju i atmosferu pesme, kreirala je mlada rediteljka Jelena Pavlović, koja je uradila i montažu, uz asistenciju Nikole Mihailovića.
- Eksperimentalnim pristupom smo preispitivali različita stanja i suprotstavljanje strana, polova i emocija u jednoj osobi, u jednom prostoru iskorišćenom na različite načine i snimljenom iz različitih uglova i perspektiva - opisuje Kika.
Jovanovićeva je, prethodno, u maju predstavila prvi najavni singl "Pokvarila", koji je izazvao oduševljenje, ali i iznenađenje publike, s obzirom na drugačiji stilski izraz u odnosu na album "Posledica puberteta", objavljen 2019. sa bendom "Kika". Muzičku karijeru je započela kao prateći vokal grupe "I-plej", u čijem je sastavu bila šest godina. Album "Na ivici mogućnosti" radila je zajedno sa Andrejom Jovanovićem, Matijom Anđelkovićem i Brankom Spasićem.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)