GOLIŠAVI SE LJUBE: Ceca i Bogdan se prepustili strastima (VIDEO)
PEVAČICA Svetlana Ceca Ražnatović uživa u ljubavi sa mlađanim Bogdanom Srejovićem.
Foto Privatna arhiva
Bogdan Srejović je na svoj Instagram okačio njihov najintimniji snimak do sad.
Njih dvoje uživaju zagrdljeni i golišavi na čamcu, a pevačica je stavila glavu na Srejovićeve grudi dok je on ljubi.
Preporučujemo
TUGA U DOMU MILENE PLAVŠIĆ: Pevačica se potresnim rečima oglasila na Instagramu
16. 08. 2021. u 23:17
DžAMIJA I LjUTIT POGLED: Buba Koreli se oglasio nakon zabrane ulaska u Srbiju! (FOTO)
16. 08. 2021. u 21:10
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)