DARKO DAJ KOJE KILO GORE: Pevač se skinuo, fanovi podeljeni, komentari pljušte! (FOTO)
ZA DVA dana dve fotografije i - komentari pljušte.
Foto: Instagram/Darko Lazić
Poslednjih dana pevač Darko Lazić u žiži je javnosti zbog nove devojke i informacije da se seli van Srbije, a sada je napravio korak dalje.
Njegov gubitak kilograma takođe je konstantno na meti kritika na društvenim mrežama. Jer posle saobraćajne nesreće pevač se veoma ugojio, pa je išao na operaciju smanjena želuca. Navodno je priznao da je imao 165 kilogram, kao i da je izgubio 95 kila.
Sada je objavio fotografije zbog kojih su fanovi podeljeni. Na jednoj od slika pratioci su mu poručili da je preterao sa mršavljenjem. Danas je Darko prvi put objavio prvu fotografiju u kupšaćem kostimu, u bazenu, gde se vidi njegovo telo posle gubitka kilograma.
Kako sada izgleda pogledajte u galeriji ispod:
Preporučujemo
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)