GOBELJA VERIO KATARINU GRUJIĆ! Pevačica rekla "da" u najužem krugu prijatelja (FOTO)

03. 06. 2021. u 21:04

NAKON godinu dana zabavljanja i harmonične veze, fudbaler Marko Gobeljić rešio je da zaprosi pevačicu Katarinu Grujić.

ГОБЕЉА ВЕРИО КАТАРИНУ ГРУЈИЋ! Певачица рекла да у најужем кругу пријатеља (ФОТО)

Foto: Instagram

Sve ovo za pevačicu bilo je iznenađenje jer se njen, sada već verenik, potrudio kako bi je oduševio. Naime, on je organizovao večeru na istom mestu gde je Katarina pre nekoliko dana proslavila 29. rođendan.

Uz najuži krug prijatelja, Katarina je izgovorila "da". 

Foto: Printskrin

 

Podsetimo, Katarina je nedavno otkrila kako zamišlja svoje venčanje, ne sluteći da će biti zaprošena: 

- Razmišljam kakvo će venčanje da bude. Ima svega pomalo, od tradicije do romantike na plaži. Ali neću otkrivati - kaže kroz smeh Kaća, a na pitanje da li će se napiti za svoju svadbu, odgovara:

Foto: Printskrin

 

- Kao svaka žena, devojka, koja se udaje za najsrećniji dan, treba da se popije koju čašu šampanjca, vina, viskija. Sve zavisi koja šta voli. Ali eto ja ću neku čašicu šampanjca - rekla je Grujićeva za Blic pred proslavu 29. rođendana. 

Foto: Printskrin

 

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

KALATES POKOPAO ŽELJKA OBRADOVIĆA: Novi trener Partizana nam je dao dodatnu motivaciju!