BOBA JE NJU VOLEO PRE BRENE: Bivši teniser otkrio nepoznate detalje svog života sa ženom koja mu je rodila sina Filipa
BIVŠI teniser Slobodan Boba Živojinović u emsiji "Šta sam tebi i ko sam sebi", ispričao je deo svoje životne priče. Pored uspeha koje je postigao u svojoj karijeri, kada je reč o tenisu, ali i kada je biznis u pitanju, Bobu svi znaju i kao muža Lepe Brene.
Foto Instagram/lepabrenaa
Pre nego što je oženio pevačicu on je bio sa Zoricom Nakić sa kojom ima sina Filipa Živojinovića, a upravo u tom periodu, kako je rekao, zbog jednog događaja, koji se desio njegov život se preokrenuo.
- Kada sam počinja nismo imali teniske turnire, morao si da putuješ negde, a za to su bili potreba neka sredtva. Sa 18 godina sam bila prvak Evrope - amater i svojili smo zlatnu medalju u miksu i u oktobru sam dobio nagradu grada Beograda bio sam među 10 najpoznatijih sportista u bivšoj Jugoslavili. Sa svojih 19, 20 sam se malo izgubio, nisam imao nekoga ko je mogao da me uzme za ruku i kaže sad ti ideš i radiš ovo. Mama je htela da završim školu, vodila se onom "od sporta nema hleba", te dve godine sam lutao - rekao je Boba i dodao:
- Desilo se to da sam sa Zoricom, Filipovom mamom otišao u bioskop, a ona je od tate dobila nekog Fiću i auto nije hteo da upali. Ja sam gurao auto sve do Šumatovca i onda sam joj rekao da tu stane. Ušao sam u kola isčupao sve kablove i rekao sebi neće ovo više biti moj život i tada sam odlučio i krenuo jako te godine. To je bila 1984. i od tad su krenuli moji supesi u karijeri.
- Imao sam 21. godinu kada se Filip rodio. Zorica je saznala da je u drugom stanju kada je moj tata preminuo. Moji su bili presrećni, ponavljali su "Mali Boba, mali Boba" i tako se sve desilo - rekao je Živojinović u emisiji.
(Blic)
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)