TRAGIČNA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD DOBOJA: Poginuo muškarac, troje povređeno
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se danas dogodila na magistralnom putu kod Doboja poginuo je vozač "golfa" H.H.
Foto: D. Pozderović
Nesreća je policiji prijavljena oko 10.50 u naselju Kotorsko.
Tokom uviđaja policija je utvrdila da je u nesreći osim “golfa” učestvovala i “honda” kojom je upravljao M.I. iz Gračanice.
Vozač i saputnici iz “Honde” među kojima je i jedna maloletna osoba zadobili su lakše telesne povrede i njima je ukazana pomoć u dobojskoj bolnici.
Uviđajem nakon nesreće rukovodio je dežurni Okružni javni tužilac OJT Doboj.
(Blic.rs)
Preporučujemo
TEŠKA NESREĆA KOD LAKTAŠA: Jedna osoba poginula - dve povređene
14. 05. 2021. u 19:22
TEŠKA NESREĆA KOD ZAJEČARA: Dve osobe poginule u sudaru motora i automobila (FOTO)
14. 05. 2021. u 17:04
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)