IZVUČENO TELO MUŠKARCA IZ DRINE: Više dana je bio u vodi, istraga je u toku
TELO neidentifikovanog muškarca izvučeno je danas iz Drine u mestu Dučeli kod Foče, rečeno je u fočanskoj Policijskoj upravi.
Foto: Darko Dozet
Policiji je jutros u 6.45 časova prijavljeno da je u reci Drini primećeno telo, nakon čega su na teren izašli pripadnici policije, spasioci iz Spasilačkog kluba "Volf" i lekar mrtvozornik.
Spasioci su izvukli iz Drine telo muškarca na kojem je vidljivo da je izvesno vreme bilo u vodi, rekli su u Policijskoj upravi.
Obavešten je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva u Trebinju, a telo je prevezeno u mrtvačnicu Univerzitetske bolnice Foča.
Obdukcija će biti obavljena u Trebinju.
(Srna)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)