JUTROS SE OGLASIO DODIK: Podelio sjajne vesti

10. 12. 2024. u 08:23

PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se na društvenoj mreži Iks sa lepim vestima. Naime, Dodik je podelio broj rođenih beba u Republici Srpskoj.

ЈУТРОС СЕ ОГЛАСИО ДОДИК: Поделио сјајне вести

Foto: Instagram

- Jutros lepe vesti, u Srpskoj je rođeno 29 beba. Od tog broja u našoj Banjaluci 17. Čestitam roditeljima, a bebama želim dug i zdrav život. Da jednog dana budu ponos svih nas - napisao je Milorad Dodik na platformi Iks.

Dodik uspešno operisan u Beogradu

Podsećamo, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je juče uspešno operisan u Beogradu. 

Nakon višečasovnog komplikovanog operativnog zahvata, koji je počeo u 8 časova, predsednik Dodik je smešten na Odeljenje intenzivne nege.

Operativni zahvat izvršen je u klinici specijalizovanoj za tu vrstu bolesti, uz uključenost i konsultacije lekara iz Republike Srpske.

Dodik je rekao sinoć da se oseća dobro i izrazio zahvalnost svima koji mu šalju poruke podrške uz želje za što brži oporavak, ističući da mu to daje posebnu snagu za uspešan oporavak.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje