TREBINJSKA POLICIJA ORGANIZOVALA DAN OTVORENIH VRATA: Mališani čestitali Dan policije
POVODOM 4. aprila, Dana policije RS, PU Trebinje je organizovala Dan otvorenih vrata za decu iz trebinjskih vrtića. Mališani su imali priliku da upoznaju policijske službenike i tehnička sredstva koja policija koristi u svakodnevnom radu.
D. Curać
Dečacima su svakako na prvom mestu bile puške i pištolji, dok se devojčicama najinteresantniji bili video-nadzor i prevoz službenim automobilima. Prema rečima Jovane Cvijetić, portparola PU Trebinje, Dan policije je jedan od datuma kada su vrata ove institucije otvorena, a da su im mališani najdraži gosti.
- Nadam se da ovako razbijamo predrasude, da policije ne treba da se plaše i da smo mi ti kojima mogu da se obrate ako imaju neki problem - rekla je Cvijetićeva.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)