TRAGEDIJA U BELORUSIJI: Vojni avion pao na kuću - poginule dve osobe
DVA pilota su poginula prilikom pada aviona kod Baranoviča u Belorusiji, saopštila je pres-služba Ministarstva odbrane republike.
Foto: Printscreen/Telegram
- Vojni avion Jak-130 Lidske jurišne aviobaze pao je kod Baranoviča… Nažalost, oba pilota su poginula - navodi se na telegram-kanalu resora.
Kako se navodi, avion je pao na kuću, ali nije bilo žrtava među stanovništvom.
(Sputnjik)
Preporučujemo
NESREĆA U SAD: Teretni voz sa opasnim materijama iskočio iz šina - buknuo požar
17. 05. 2021. u 07:34
NESREĆA U SINAGOGI NA ZAPADNOJ OBALI: Desetine povređenih u gradu Givat Zev (VIDEO)
16. 05. 2021. u 18:59 >> 19:07
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)