BEŽE "GLAVOM BEZ OBZIRA" IZ BRITANIJE: Haos na londonskom aerodromu, zbog zabrane ulaska ogromne gužve (FOTO)
OD KAKO je objavljeno da je u Velikoj Britaniji registrovan novi soj virusa korona, koji je daleko zarazniji od "obične" korone, mnoge evropske države spuštaju ramu za putnike iz ove zemlje, kako bi sprečile širenje "nove bolesti" dok se još uvek bore sa "starom".
Foto: Tvitter/Printskrin
U kratkom vremenskom periodu je otkazano oko 200 letova za evropske zemlje, dok Njujork zahteva da svako ko doputuje iz Britanije poseduje negativan PCR test.
Sve ovo je, piše Dejli mejl, izazvalo ogromnu paniku kod putnika. Zbog toga su se stvorile gužve na londonskom aerodromu, ali i aerodromima širom Evrope. Dok jedni pokušavaju da "pobegnu" kući za praznike, Britanci širom sveta traže način da se vrate kući, piše Dejli mejl.
Da stvar bude gora, na nemačkom aerodromu u Hanoveru su 63 osobe koje su stigle iz Britanije bile primorane da prenoće na aerodromu uz zabranu da napuštaju prostor dok su čekali rezultate testiranja.
Podsetimo, britanski premijer Boris Džonson je naredio "zaključavanje" Londona i jednog dela Engleske zbog novog soja virusa korona.
Uprkos tome, virus je registrovan i u Danskoj i Italiji.
SZO je zbog ovih slučajeva "upalila alarm" i krenula u opširna istraživanja, dok su britanski naučnici u obavezi da prijavljuju sva saznanja u vezi simptoma koje izaziva ovaj "novi" korona virus.
IRAN OBORIO AMERIČKI F-15?! Koliko je PVO raketa patriot preostalo? Iran napada brodove u Ormuskom moreuzu
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 16:05
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)