HRIŠĆANSTVO NA UDARU: Novo divljaštvo vojnika Azerbejdžana, scene kao na Kosovu (VIDEO)
09. 12. 2020. u 18:15
VOJNICI Azerbejdžana ponovo su snimljeni kako uništavaju jermenske svetinje posle zauzimanja teritorija u Nagorno-Karabahu.
Najnovije iz rubrike
EKSPLOZIJE IZNAD DUBAJIA: Evakuisana Burdž Kalifa! (VIDEO)
U DUBAIJU iznad Dubai Marine, PVO sistem je oborio iranski projektil.
28. 02. 2026. u 12:31
IRAN UZVRAĆA UDARAC: Panika u Abu Dabiju posle udara Teherana (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp nalazi se u svojoj rezidenciji Mar-a-Lago na Floridi, gde prati dešavanja u Iranu nakon udara koje su izvele američke i izraelske oružane snage.
28. 02. 2026. u 11:17
NASTAVLJA SE OFANZIVA RUSIJE: Vojska zauzela dva naselja u Ukrajini
MINISTARSTVO odbrane Rusije oglasilo se povodom najnovijih informacija sa fronta.
28. 02. 2026. u 11:17
uživoPOČEO JE RAT: Amerika i Izrael napali Iran u akciji "Epski bes" - Teheran odgovorio udarima (VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 11:15
OKOSNICA AMERIČKOG NAPADA NA IRAN: Precizne rakete korišćenje tokom NATO agresije, gađani i srpski položaji tokom rata u Bosni - Zelenski ih
U AKTUELNOJ agresiji na Iran, rakete Tomahavk čine okosnicu američke vatrene moći sa mora. Prema procenama vojnih analitičara, prikupljena flota u regionu ima kapacitet da ispali preko 600 raketa Tomahavk u jednom talasu. Rakete su raspoređene na najmanje 13 do 17 ratnih brodova (uglavnom razaračima i krstaricama klase Arli Berk) i na nuklearnim podmornicama koje prate udarne grupe nosača aviona.
28. 02. 2026. u 11:14
Lucky
09.12.2020. 21:40
Ko do sada nije znao odakle su turci doveli siptare ,evo im sad dokaz nepobitan.
Radisa
10.12.2020. 07:06
@Lucky - Albance su doveli RIMLJANI koristeći ih ispred svojih jedinica pa propašću rimskog carstva tu su se zatekli u južnom delu nekadašnje srbije u planinama pa smrću Dušana organizovali prisilno stanovništvo koje se tu zatekli i stvorili Albaniju
Majkl
09.12.2020. 21:41
Jermeni su pragmatični ostavili krst da se azeri muče
Bosnjak
10.12.2020. 13:14
Jel se pitate gde je postavljen krst? Armeni su isterali Azere, porušili džamije i postavljali krsteve gde im je volja.
Novosađanin
11.12.2020. 21:35
@Bosnjak - Nešto poput Aja Sofije?
Osa
10.12.2020. 14:04
To Rusi dopustaju. Sramota