MOSKVA I PETERBURG NAJVEĆA ŽARIŠTA: Još 15.000 zaraženih virusom korona u Rusiji
BROJslučajeva Kovid-19 u Rusiji porastao je za 15.099 osoba i dostigao 1.399.334, saopštili su u Operativnom štabu za borbu protiv virusa korona.
Foto Gov.ru
Od 15.099 novozaraženih, 3.996 su bez kliničkih simptoma. Najveći broj su u Moskvi - 4.610 osoba, dok se na drugom mestu nalazi Sankt Peterburg - 674.
Za isti period 185 osoba je preminulo sa simptomima virusa korone. Ukupan broj smrtnih slučajeva od navedenog virusa dostigao je 24.187 osoba.
Od početka epidemije u svetu je zabeleženo 39.433.711 slučajeva infekcije Kovid-19.
(Sputnjik)
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)