OBOREN JOŠ JEDAN AZERBEJDŽANSKI AVION: Pale i dve bespilotne letelice
SISTEMI protivvazdušne odbrane Nagorno-Karabaha oborili su danas avion azerbejdžanskog vazduhoplovstva, napisala je na svom Fejsbuk nalogu portparolka jermenskog Ministarstva odbrane Šušan Stepanjan.
Foto: Tanjug/AP
- Jermenski sistemi protivvazdušne odbrane oborili su avion protivnika u jugoistočnom pravcu Artsaka (Nagorno-Karabaha) oko 12:15 i dve bespilotne letelice u severnom smeru - napomenula je ona, preneo je TAS S.
- U toku su borbe na različitim pravcima fronta, uništeno je vojno osoblje i oružje protivnika, posebno tenkovi - istakla je Stepanjanova.
Jermensko Ministarstvo je jutros izvestilo je da su avion i bespilotna letelica azerbejdžanskih vazdušnih snaga oboreni u pravcu severoistoka.
Dešavanja u Nagorno-Karabahu pratite iz minuta u minut u blogu uživo KLIKOM OVDE!
Preporučujemo
VRATITE SE NA POLITIČKI DIJALOG: EU poziva na prekid nasilja u Karabahu
02. 10. 2020. u 08:15
AZERI OBJAVILI NOVI SNIMAK: Uništena jermenska tehnika i vojnici (VIDEO)
02. 10. 2020. u 10:38
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)