BROJ ZARAŽENIH DOSTIGAO 942.106: Više od 16.000 preminulih od korona virusa u Rusiji

Biljana Ristivojević

20. 08. 2020. u 10:14

BROJ preminulih od posledica korona virusa u Rusiji premašio je 16.000, pošto je u poslednja 24 sata zabeleženo još 110 smrtnih slučajeva, saopštio je danas krizni centar za borbu protiv korona virusa.

БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ ДОСТИГАО 942.106: Више од 16.000 преминулих од корона вируса у Русији

Foto: G. Šljivić

To je blagi pad u broju preminulih u odnosu na dan ranije, kada je registrovano 117 smrtnih slučajeva.

Ukupno je do sada u Rusiji od korona virusa preminulo 16.099 osoba, prenosi TAS S.

Rusija je u poslednja 24 sata registrovala 4.785 slučajeva korona virusa, čime je ukupan broj zaraženih dostigao 942.106, naveo je krizni centar.

Prema podacima tog centra, dnevna stopa rasta nije premašila 0,5 odsto peti dan zaredom.

Rusija je na četvrtom mestu po broju zaraženih korona virusom u svetu, posle SAD, Brazila i Indije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?