BELORUSIJA bi izgubila 25 procenata bruto domaćeg proizvoda ako bi izašla iz saveza sa Rusijom, izjavio je u intervjuu državnoj novinskoj agenciji Belta pomoćnik predsednika Belorusije Valerij Beljski.
Pa zar nije i Lukasenko trpeo godinama ruski monopol i " bratske" cene derivata i bio jako besan zbog toga?
Када им дође прави газда, неће бити штрајкова, јер ће синдикати бити забрањени а напуштање радног места биће санкционисано - моменталним отказом.
Ljude kao sto klje pomenuta gospodja treba na licu mesta ubiti.To je neuporedivo manja steta nego da ona dodje na vlast pa da milioni gradjana Belorusije budu opljackani, a mnogi i unisteni
@Pedja - кад уђете на сајт горепоменуте Госпође нећете наћи НИШТА.Само испразне флоскуле о демократији.И да,врло важно,борба против СОВЈЕТСКОГ САВЕЗА.Нису јој објаснили да СССР не постоји већ 30 година.
Gospoda koja je osvojila 8% na izborima i pobegla u Litvaniju. Kako mi ovo Lici na dasavanja u Venecueli i onog nesretnog Guaida koji je sebe na ulici proglasio za predsednika. Lukasenko ...vstupaj.. gazi tenkom i posle šmrk
Gospođa kao predstavnik zapada vodi sugrađane svoje zemlje direktno u propast ili rat ,to je njen domaci zadatak prepisan iz ukrajine
Tipicna nato fasisticka faca. Lukasenko postupi kao sto bi to Mosad uradio...
Jesu zadrzali malo od komunizma, ali imaju veoma nisku stopu nezaposlenosti ispod 3%, takodje i stopa kriminaliteta veoma niska, prosecna plata 600 dolara, a dizel 0,60 evra ili ti 70 dinara, cene u prodavnicama nize nego kod nas. U Minsku siroki bulevari sa po 4-5 traka u jednom smeru i najsavremenija arhitektura. A sto se tice automobila posle Nemacke nisam video vise skupljih na jednom mestu, a najvise se voze dzipovi i suvovi. Ne znam sta ce im ovo.
Povezane vesti
TRAMP ZVAO PUTINA ZBOG BELORUSIJE: Evo šta je američki predsednik rekao o trenutnoj situaciji
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će razgovarati s Rusijom o situaciji u Belorusiji i protestima protiv beloruskog predsednika Aleksandra Lukašenka.
18. 08. 2020. u 17:31
LUKAŠENKO I PUTIN PONOVO RAZGOVARALI: Glavna tema diskusija sa evropskim liderima, Makron i Merkelova upoznati sa situacijom
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko ponovo je razgovarao sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, javila je državna novinska agencija Belta.
18. 08. 2020. u 17:02
PUTIN PORUČIO MERKELOVOJ: Neprihvatljivo mešanje u unutrašnje stvari Belorusije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin rekao je danas nemačkoj kancelarki Angeli Merkel da je svaki pokušaj mešanja u unutrašnje stvari Belorusije "neprihvatljiv".
18. 08. 2020. u 14:13
VOJSKA BELORUSIJE SE SPREMA: Lovački avioni patroliraju duž zapadnih granica republike
MINISTARSTVO odbrane Belorusije najavilo je patroliranje svojih lovačkih aviona duž državnih granica u okviru borbene pripreme, kao i gađanje iz protivavionskog raketnog sistema „Tunguska“.
18. 08. 2020. u 14:14
GLUVI TELEFONI NA RELACIJI MINSK-BERLIN: Lukašenko tvrdi da je razgovarao sa Merkelovom, Nemci demantuju
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da ga je u nedelju pozvala nemačka kancelarka Angela Merkel, ali nije precizirao šta je bio sadržaj njihovog razgovora.
17. 08. 2020. u 22:13
Najnovije iz rubrike
"RAT U UKRAJINI NE OSAKAĆUJE RUSIJU VEĆ EVROPU" Orban optužio lidere EU: Spaljuju se stotine milijardi evra ni za šta
MAĐARSKI premijer Viktor Orban optužio je danas evropske lidere da su se u utorak složili sa predsednikom Ukrajine Vladimirom Zelenskim o nastavku rata.
25. 02. 2026. u 09:20
"LAŽLJIVČE! UBILI STE AMERIKANCE!" Incident tokom Trampovog govora o stanju nacije
- LjUDI mi govore: 'Molim vas, molim vas, molim vas, gospodine predsedniče, toliko pobeđujemo da to više ne možemo da podnesemo'.
25. 02. 2026. u 08:57
"KINESKI FANTOM" Najtraženiji trgovac oružjem zbog kog je Iran postao raketna velesila - FBI za njim traga godinama (FOTO)
SVE veće tenzije i napetosti između Teherana i Vašingtona već su danima glavna vest u vodećim svetskim medijima. Svi znaju koliko su SAD moćne, ali je ostaje pitanje koliko je Iran zapravo moćan.
25. 02. 2026. u 07:46
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
ZELENSKI O TRAMPOVOM ULTIMATUMU ZA KRAJ RATA: Progovorio o isporukama oružja Kijevu
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je sinoć da nije bilo pritisaka od administracije američkog predsednika Donalda Trampa u vezi sa mogućim zaustavljanjem isporuka oružja Ukrajini, ukoliko Kijev ne bude pristao na određene rokove i uslove koji su bili predmet pregovora.
25. 02. 2026. u 07:18
Komentari (9)