Cela pokrajinska vlada na testiranju: Korona u Austriji

Танјуг

20. 06. 2020. u 10:49

Vlada austrijske pokrajine Salcburga moraće da se testira na korona virus, nakon što je više zaposlenih obolelo od ove bolesti

Цела покрајинска влада на тестирању: Корона у Аустрији

Foto: Tanjug

Vlada austrijske pokrajine Salcburga moraće da se testira na korona virus, nakon što je više zaposlenih obolelo od ove bolesti.

Devet osoba u Salcburgu testirano je nedavno pozitivno na korona virus, a među njima su i dva službenika pokrajinske vlade.

Nakon testiranja svih kontakata obolelih, zdravstvene vlasti naložile su, preventivno, testiranje svih zaposlenih i članova pokrajinske vlade.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?