NETANJAHU ZABORAVIO IME SINA: Kancelarija odmah isekla snimak govora (VIDEO)
KANCELARIJA premijera Benjamina Netanjahua postavila je na svoj zvanični Jutjub nalog video snimak iz kojeg je isečen deo Netanjahuovog govora održanog ranije ove nedelje, kada je zaboravio ime svog mlađeg sina Avnera.
Foto: Printskrin
U novoj verziji videa preskočen je deo govora u u kojem je Netanjahu svog sina prvobitno nazvao Abrahamom, prenosi Tajms of Izrael.
Pogledajte isečak OVDE.
- Kako se zove? - pitao je Netanjahu pre nego što je pitao nekoga od prisutnih kako mu se sin zove.
- Avner, hvala - rekao je.
Nakon što se nasmejao, Netanjahu je u šali negiro da ima gubitak pamćenja, rekavši: "Ne, testirao sam te."
Preporučujemo
ABAS SAOPŠTIO: Za pljačku pomoći u Gazi prvenstveno odgovorne bande povezane sa Hamasom
02. 05. 2025. u 22:24
PO NALOGU PREDSEDNIKA VUČIĆA: MUP ponudio Izraelu pomoć u gašenju velikih požara
01. 05. 2025. u 10:20
IRANSKI ZVANIČNIK: Pregovori SAD i Irana odloženi, nastavak zavisi od pristupa SAD
01. 05. 2025. u 18:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)