PLANIRALI DA IZVEDU AKCIJU PREKO KURIRSKE SLUŽBE: Četiri osobe uhapšene u Poljskoj zbog navodne zavere za slanje eksploziva u SAD i Kanadu
POLjSKE vlasti uhapsile su danas četiri osobe zbog sumnje da su planirale da pošalju kamuflirane pakete sa eksplozivom i opasnim materijalima u Kanadu i SAD.
Foto: pixabay
Oni su to planirali da izvedu preko kurirske službe, navodi se na sajtu poljske vlade, prenosi Si-Ti-Vi njuz.
Istraga je počela 5. avgusta, na osnovu podataka do kojih je došla poljska Agencija za unutrašnju bezbednost u saradnji sa Upravom za civilno vazduhoplovstvo.
BONUS VIDEO: ŽIČANA OGRADA IZMEĐU POLjSKE I RUSIJE: Poljaci se plaše novog talasa migranata
Preporučujemo
POLjSKA DIGLA RUKE OD REPARACIJA:Sikorski: Nemci i mi smo sada saveznici!
24. 10. 2024. u 16:01
POLjSKA ZATVORILA RUSKI KONZULAT U POZNANjU: Razlog su navodni ruski pokušaji sabotaže
23. 10. 2024. u 13:55
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)