MASK: Demokrate žele Amerikancima da oduzmu slobodu govora
NAJBOGATIJI čovek sveta Ilon Mask smatra da Demokratska stranka otvoreno pokušava da građanima SAD uskrati pravo na slobodu govora.
Foto: EPA
- Demokratska stranka otvoreno želi da vam oduzme slobodu govora pod izgovorom [borbe] protiv onoga što smatraju govorom mržnje - napisao je on na svojoj stranici na Iksu.
Prethodno je republikanski kandidat za potpredsednika SAD Džejms Dejvid Vens nazvao cenzuru glavnom pretnjom demokratiji u Sjedinjenim Državama. Prema Vensovim rečima, potpredsednica Kamala Haris, koja se bori za najvišu funkciju u državi, „želi da ućutka ljude, da ne iznose svoje mišljenje“.
BONUS VIDEO: RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
(Sputnjik)
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)