"UVEK ĆEMO PAMTITI OVE ISTAKNUTE POLITIČKE LIČNOSTI" Oglasio se Lavrov nakon smrti iranskog predsednika Raisija
IRANSKI potpredsednik Mohsen Mansuri potvrdio je izveštaje o smrti predsednika Ebrahima Raisija i njegove delegacije u padu helikoptera u nedelju.
Foto: AP
- Uvek ćemo pamtiti ove istaknute političke ličnosti kao istinske patriote Islamske Republike koji su čvrsto branili interese svoje države i dali svoje živote u nesebičnoj službi svojoj domovini - rekao je Lavrov.
- Uloga predsednika Raisija i iranskog ministra spoljnih poslova Hoseina Amira Abdolahijana u jačanju saradnje između Rusije i Irana bila je neprocenjiva - istakao je Lavrov.
BONUS VIDEO: SLOVAČKI PREMIJER PREDVIĐA SOPSTVENI ATENTAT - Ova frustracija će dovesti do ubistva
Preporučujemo
SNIMAK IZVLAČENjA TELA IRANSKOG PREDSEDNIKA: Direktno sa mesta pada helikoptera (VIDEO)
20. 05. 2024. u 08:24
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)