RUSI GAĐALI SEDIŠTE UKRAJINSKE SLUŽBE BEZBEDNOSTI: Svi važni oficiri bili unutra
IZVORI iz Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) potvrdili su za Kijev post da su dve balističke rakete ispaljene sa Krima na ukrajinsku prestonicu i da im je cilj bilo sedište SBU.
Foto Tanjug/AP
Izvori iz Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) potvrdili su za Kijev post da su dve balističke rakete ispaljene sa Krima na ukrajinsku prestonicu i da im je cilj bilo sedište SBU.
Navodi se da se danas u Ukrajini obeležava Dan SBU.
Kijev post navodi da je Rusija raketama zato namerno gađala sedište ukrajinske službe gde se nalaze visokorangirani oficiri SBU.
Ukrajinsko Ratno vazduhoplovstvo je objavilo da je protivvazdušna odbrana ove zemlje presrela dve balističke rakete lansirane sa Krima.
U saopštenju je navedeno da su oba projektila ciljala centar Kijeva.
Podsetimo, više eksplozija odjeknulo je u centru Kijeva u ponedeljak, 25. marta, otprilike 30 sekundi nakon što su se sirene za vazdušni napad oglasile u ukrajinskoj prestonici, a zvaničnici su pozvali stanovnike da se sklone.
Preporučujemo
EKSPLOZIJE ODJEKUJU KIJEVOM: Rusi zasuli ukrajinsku prestonicu raketama (FOTO/VIDEO)
25. 03. 2024. u 10:18
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)