DEČAK (3) SE UDAVIO NA KEFALONIJI: Tragedija u Grčkoj - Majka nije mogla da ga spase, jer ne zna da pliva
TROGODIŠNjI dečak udavio se u petak na bazenu u jednom privatnom turističkom smeštaju na Kefaloniji.
Foto: AP
Kako prenosi grčki mediji, mališan je upao u bazen, dok su njegovi roditelji radili unutar vile. Majka je videla da joj je dete upalo u bazen, ali nije smela da skoči u vodu jer ne zna da pliva. Ona je odmah pozvala supruga, ali dok je on doplivao do mališana, već je bilo prekasno.
Dečak je hitno prevezen u bolnicu gde su lekari mogli samo da konstatuju smrt.
Mediji prenose da je u pitanju porodica sa Šri Lanke.
Protiv roditelja dečaka biće podneta krivična prijava zbog zanemarivanja deteta.
(Telegraf)
Preporučujemo
"I RADIKALNO LEVIČARSKOM OLOŠU..." Ovako je Tramp čestitao Božić građanima SAD
25. 12. 2025. u 09:15
POGLEDAJTE KAKO ZELENSKI ČESTITA BOŽIĆ: Rečima se teško može opisati (VIDEO)
25. 12. 2025. u 07:46
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)