NIJE FATAMORGANA: Dve Ajfelove kule u Parizu (FOTO)
06. 04. 2023. u 23:30
POSTAVLjANjE druge Ajfelove kule pored one prave bila je najuspešnija "obrnuta" prvoaprilska šala na svetu.
Povezane vesti
ONO ŠTO MOŽDA NISTE ZNALI O AJFELOVOJ KULI: Zamalo dvaput prodao Gvozdenu damu
Dvadesetih godina prošlog veka Pariz je bio scena jedne od najdrskijih prevara ikada.
14. 12. 2025. u 14:11
"MONA LIZA" SE PROSLAVILA KAD JE UKRADENA: Spektakularne krađe u francuskim muzejima
Lopove hapse, ali od skupocene baštine ni traga, ni glasa. Četiri pljačkaša iz Luvra su privedena, naručilac nije na vidiku, a što je najvažnije nigde nema ni vrednog nakita koji se zagubio, uz strah da možda, zbog protoka vremena, više nikada neće ni biti pronađen.
14. 12. 2025. u 14:07
Najnovije iz rubrike
JUPITERU JE SVE DOZVOLJENO
PRE nekoliko dana Premijer Ujedinjenog Kraljevstva Kir Starmer boravio je u višednevnoj poseti u NR Kini. Sa sobom je poveo i delegaciju preko 60 najpoznatijih ličnosti iz sveta britanskog biznisa.
02. 02. 2026. u 12:29
MAKRON DAO ODOBRENJE SPECIJALNIM SLUŽBAMA? Moskva udarila na Pariz - Francuska sprema politički revanš u Africi
FRANCUSKA priprema neokolonijalne prevrate u Africi, saopštila je Spoljna obaveštajna služba Ruske Federacije (SVR). Prema tim navodima, Pariz grozničavo traži načine za „politički revanš“ na afričkom kontinentu.
02. 02. 2026. u 12:18
ISPLIVAO NOVI JEZIV SNIMAK: Epstajn juri po kući mlade devojčice (VIDEO)
OSUĐENI seksualni prestupnik Džefri Epstajn snimljen je kako juri decu po kući.
02. 02. 2026. u 11:43
KO JE SVEŠTENIK KOJI JE NOĆU DI - DŽEJ? Hit na društvenim mrežama - savremen način da mladima pokaže religiju(VIDEO)
PRVI nastup sveštenika u maloj mediteranskoj zemlji nije prošao bez kontroverzi…
02. 02. 2026. u 11:23
PRONAĐEN MRTAV DEČAK (11) U STANU: Policajci se zaledili kada su čuli šta im je majka rekla - Odmah uhapšena
TELO dečaka (11) pronađeno je u stanu u austrijskom gradu Leobenu. Prema prvim informacijama, dete je ubijeno, a kao glavna osumnjičena uhapšena je njegova majka (39).
02. 02. 2026. u 08:50
Komentari (0)